Zdrowa Strona Wiedzy

Przeszukujemy internet w poszukiwaniu ciekawych artykułów o tematyce zdrowia i zdrowej diety. Publikujemy artykuły napisane przez naszych dziennikarzy oraz przedruki ze innych stron.

przejdź do artykułów

Z Sieci

Internet nie ma dla nas tajemnic. Przeszukujemy go codziennie w poszukiwaniu wiedzy na temat zdrowia

Dziennikarze

Autorzy naszych artykułów to dietetycy i specjaliści z zakresie zdrowego żywienia.

Dieta

Nie od dziś wiadomo, że jesteś tym co jesz. Poszukujemy rozwiązań na problemy zdrowotne właśnie w zmianie nawyków żywieniowych

Rozwiązania

Czasem rozwiązanie problemu jest w zasięgu ręki. Chcemy pokazać Ci jak wiele masz możliwości dbania o swoje dobre zdrowie i samopoczucie.

Nasza historia

Skąd wziął się pomysł na ten portal?  Wielokrotnie sami przeszukiwaliśmy internet w poszukiwaniu odpowiedzi na różnego rodzaju pytania dotyczące zdrowia, diety, czy prostych sposobów na rozmaite schorzenia. Wtedy  doszliśmy do wniosku, że warto stworzyć jedno miejsce, gdzie zgromadzona zostanie wiedza z zakresu zdrowego życia. Dlatego powstał ten portal.

  • O zdrowiu 80%
  • Dieta i porady 60%
  • Schorzenia i porady 50%
  • Prawdy i mity 90%
Olek Lipski

Olek Lipski

Redaktor Naczelny

Olek Lipski – pasjonat podróży i zdrowego życia. Od zawsze interesuje się dietą i jej wpływem na nasze zdrowie.

Katarzyna Marska

Katarzyna Marska

Dziennikarz/Dietetyk

Wielbicielka dobrej kuchni, ciągle poszukująca nowych pomysłów na urozmaicenie diety swojej rodziny. Prywatnie mama 10-latka, właścicielka kota i psa, od 4 lat vege.

Anna Ranel

Anna Ranel

Dziennikarz/Researcher

Internet nie ma tajemnic przed Anną. Śledzi trendy na całym świecie, zna wszystkie popularne blogi i portale, które zajmują się zdrowym żywieniem. Przeszukuje codziennie wiele stron, wybiera najlepsze artykuły specjalnie dla Was.